Rahvusvaheline konverents “The Interplay of Water and Politics: Understanding the Influence of Water Management on Decision-making”

2023 25 - 26 oktoober

Rahvusvaheline konverents “The Interplay of Water and Politics: Understanding the Influence of Water Management on Decision-making”

  • Raekoja plats 1, 20307 Narva, Eesti

LIFE IP CleanEST projekti raames toimub 25.-26. oktoobril 2023 Narvas rahvusvaheline konverents, mille fookuses on tänapäeva veemajanduse väljakutsed ja nende lahendused. Konverentsi peamiseks eesmärgiks on edendada veemajanduse tõhusust, jagada väärtuslikke teadmisi ja suurendada teadlikkust veemajandusega seotud küsimustes.

Ootame konverentsile osalema tunnustatud teadlasi, eksperte, poliitikakujundajaid, ülikoole ning teisi huvitatud osapooli. Osalejad saavad oma panuse anda läbi arutelude ja praktiliste lähenemisviiside jagamise ning sellega kaasa aidata veemajanduse valdkonna arengule ja jätkusuutlikkusele.

Konverentsil pakutakse mitmekesist programmi, mis sisaldab ettekandeid, paneeldiskussioone, praktilisi töötubasid ja interaktiivseid tegevusi.

Konverentsi raames toimuvad arutelud, mis keskenduvad veekogumite mõjule elukeskkonnale, veeprojektide elluviimiseks saadaval olevatele rahastusvõimalustele ning veemajanduse ja keskkonnakaitsega seotud teabe ja teadlikkuse edendamisele. Ettekannetes ja paneeldiskussioonides analüüsitakse erinevaid väljakutseid, võimalusi ja lahendusi, mis on seotud veemajandusega, ning pööratakse erilist tähelepanu rohepöörde olulisusele selles valdkonnas.

Töötoad pakuvad osalejatele praktilisi teadmisi ning võimalust arutada teemasid oma ala ekspertidega Töötubades keskendutakse mitmele olulisele teemale, näiteks innovaatilistele tehnoloogiatele, digitaalsetele tööriistadele, looduslikele lahendustele, ringmajanduse põhimõtetele, kliimamuutustele, rändetakistustele ja keskkonnateadlikkusele veemajanduse valdkonnas.

Rohkem infot programmi kohta:

 

Registreermine:

Palun registreeri osalus siin

 

Küsimuste korral saab ühendust:

Pilt, millel on kujutatud kunst, joonistamine, Graafika, disain

Kirjeldus on genereeritud automaatselt

Henry Linnard
Peaspetsialist | Veeosakond
+372 5801 5142 | henry.linnard@kliimaministeerium.ee
Kliimaministeerium | Suur-Ameerika 1, 10122 Tallinn, Eesti
www.kliimaministeerium.ee

Tagasi sündmuste nimekirja