Joonistusvõistlus „Mina ja veekogu“!

Foto: Triin Toming
31.05.2020 / Keskkonnaamet

Kutsume kõiki Virumaa 5–13aastasi lapsi ja noori osalema joonistusvõistlusel „Mina ja veekogu“! 🎨

Veekogud pakuvad meile mitmesuguseid rõõme ja toetavad meie terviklikku heaolu. Kuumal suvepäeval saame ennast veekogus jahutada, talisuplus aitab tervist tugevana hoida. Vesi pakub meile võimalust paadisõitu nautida 🚣 ja vaba aega kalapüügiga sisustada. Veekogu on elupaik paljudele olulistele liikidele. Oluline on olla looduse sõber ja käituda temaga hoolivalt.

Mõtle, milleks Sina veekogusid kasutad ning joonista sellest pilt! Ära unusta mõelda ka sellele, kuidas saad Sina meie veekogusid hoida.

👉 Joonistusvõistlusele on oodatud A4 suurused ja vabalt valitud tehnikas tööd. Skaneeri või pildista joonistus ja saada meili teel aadressile liisi.marits@keskkonnaamet.ee. Lisa juurde autori ees- ja perenimi, vanus, töö pealkiri, kooli või organisatsiooni nimi ning juhendaja nimi. Viimane päev joonistuse saatmiseks on 31. juuli 2020.

Joonistusi hindame kolmes vanuserühmas: 5–7aastased, 8–10aastased ja 11–13 aastased. Parimate tööde autoreid premeerime auhindadega ning nende joonistused avaldame Keskkonnaameti kodulehel.

Rohkem infot siin.

< Back to news